Czy seks zawsze jest bezpieczny?

Łóżkowe zabawy na pewno dają wiele rozkoszy, ale jest to również pewnego rodzaju niebezpieczeństwo. W tym wypadku nie chodzi o możliwość zachorowania na chorobę weneryczną. Problem wydaje się być o wiele bardziej praktyczny ponieważ mówimy tutaj o siniakach czy też różnych otarciach, także miejsc intymnych. Jakby nie patrzeć, jest to coś nieuniknionego, zwłaszcza jeśli kochamy się w sypialni dość intensywnie. W skrajnych przypadkach niewłaściwe ułożenie ciała może doprowadzić, do złamania kości czy też zwichnięcia lub ich naciągnięcia.

 

 

Niewłaściwe ruchy

Jeśli panowie zbyt intensywnie się kochają, to mogą nawet doprowadzić do złamania penisa, przy niewłaściwym wyborze pozycji seksualnej. Sprawa jest więc bardzo poważna i tak należy ją traktować. Ostry seks, zawsze niesie ze sobą ryzyko kontuzji, ale wiele panów jak i pań jest miłośnikami takich ekstremalnych zachowań. Spokojny seks nie daje nam tyle przyjemności, co dzika namiętność. Przy takich seksualnych harcach, faktycznie o wypadek nietrudno. Należy zwrócić uwagę, że czasem dochodzi do sytuacji, gdzie penis może się zaklinować w ciele kobiety. W takich sytuacjach ważna jest jak najszybsza pomoc medyczna, ponieważ inaczej nie będziemy w stanie rozwiązać problemu. Cała sytuacja wydaje się dość absurdalna, ale mimo wszystko podobne scenariusze mogą się wydarzyć.  Warto zauważyć, że para uprawiająca seks może też spaść z łóżka na jakiś przedmiot, co prowadzi do wypadku.

 

Dojrzewający problem

Tak naprawdę nie sposób przewidzieć danej sytuacji, dlatego nic dziwnego, że seks bywa naprawdę niebezpieczny, zwłaszcza jeśli uprawiamy go w mniej typowym miejscu niż łóżko. Odpowiednia znajomość poszczególnych pozycji w Kamasutrze, wydaje się bardzo ważna, ponieważ w ten sposób minimalizujemy ryzyko wypadku. Nie da rady jednak sprawić, aby seks był w stu procentach bezpieczny. Zawsze istnieje szansa, że coś może się stać. Dodatkowe akcesoria stosowane na penisa, również mogą się okazać niebezpieczne, zwłaszcza jeśli panowie będą z nich korzystać w niewłaściwy sposób. Jest to tylko jedna z wielu różnych sytuacji, które, mogą doprowadzić nas do podobnej sytuacji. Niestety ale także w seksie wymaga się odpowiedniego bezpieczeństwa. Pamiętajmy jednak, aby wspomniane zasady bezpieczeństwa, nie przekładały się na mniejszą jakość samych doznań. To bardzo ważne, ponieważ seks nie może być nudny, partnerka musi być cały czas zaskakiwana, jeśli faktycznie stosunek ma jej sprawić przyjemność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *