Intymne relacje na odległość

W dzisiejszym świecie, na pewno niewiele rzeczy jest w stanie nas naprawdę zaskoczyć. Na pewno podobnie jest w przypadku różnego rodzaju relacji, gdzie faktycznie występuje fizyczna bliskość. Jak jednak wygląda sytuacja w przypadku gdy nasza wybranka znajduje się 200 kilometrów dalej i widujemy się z nią raz w tygodniu, a cała relacja opiera się na łóżkowych przygodach. Czy rzeczywiście taki związek może mieć jakąś przyszłość?.

 

Trudny wybór

To bardzo trudne i specyficzne pytanie, ponieważ odległość, to jeden z najczęstszych powodów do zdrady czy nawet zakończenia znajomości. Związki tego typu bardzo często wystawione są na próbę, której nie są w stanie w żaden sposób zaliczyć. Niestety dzisiaj w bardzo wielu przypadkach, nie udaje się uzyskać określonego kompromisu. Co innego gdy taka para ludzi spotyka się tylko i wyłącznie w celach seksualnych, wtedy faktycznie taki układ na dłuższą metę, ma o wiele większy sens. W przypadku miłości, tylko nieliczne związki będą w stanie przetrwać taką rozłąkę.

Kwestia podejścia

Tak naprawdę podobne okoliczności mogą wydarzyć się w każdej chwili. Ktoś po latach dłuższej znajomości będzie zmuszony wyjechać i pozostanie nam jedynie czekanie na powrót, lub rozpoczęcie nowej znajomości, która prędzej czy później skończy się w sypialni. Tak naprawdę nigdy nie możemy mieć pewności, co robi druga osoba i czy na nas czeka. Tutaj pojawiają się różne wątpliwości i zagrożenia, ponieważ druga osoba, może zapomnieć o nas i spotykać się z kimś na miejscu i to nie koniecznie na kawę czy herbatę. Jeśli jednak utrzymujemy tylko relacje seksualne, to na pewno zmiana partnerki poszukanie kochanki, nie będzie dla drugiej osoby końcem świata. Wiele zależy od tego, jak powszechnie się wszystko ułoży. To nie jest łatwe, ale na pewno wyjazd partnera lub partnerki, może faktycznie doprowadzić do poważnego obniżenia uczuć między innymi. Wtedy zdrada czy też regularna intymna relacja jak najbardziej wchodzi w grę. Badania naukowe potwierdzają jedynie przypuszczenia, że odległość, może wpłynąć na zachowanie kobiety, jak i faceta.

Szukanie wspólnych celów

Na pewno w takich przypadkach trzeba starać się o znalezienie wspólnych elementów, które pozwalają trzymać się razem mimo rozłąki. Na pewno tego typu relacje na odległość są bardzo trudne do utrzymania, ale prawdziwy związek jest w stanie przetrwać każdą próbę. Na pewno para musi dużo rozmawiać na temat seksu oraz różnych innych wątpliwości. Nie można zapominać, że intymna relacja to przecież w każdym związku podstawa. Dlatego nic dziwnego. że wiele młodych kobiet nie chce w żaden sposób czekać na partnera, tylko od razu oddać się przyjemności. Seksualność, to przecież jeden z najważniejszych aspektów i niestety, ale popęd seksualny musi zostać zaspokojony. Jeśli jednak pojawia się okazja do odwiedzenia partnera, to dobrze, aby tego typu odwiedziny skończyły się w sypialni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *